O Konverzuj.sk

Aj keď žijeme v Bratislave, sme neustále súčasťou medzinárodného sveta – obklopení cudzincami v súkromí aj v práci.

Mojím cieľom preto nie je vás len učiť jazyky tak aby ste sa nestratili vo svete, ale naučiť vás vyjadrovať sa príjemne a efektívne (stručne, zrozumiteľne, jasne a diplomaticky), a to tak, aby ste sa prestali báť hovoriť s cudzincami, začali si užívať celý proces učenia sa a nakoniec boli samostatní a sami sebou.

Prešla som kus sveta, pracovala na rôznych miestach, stretla stovky cudzincov, a preto vám viem pomôcť s praktickým využitím angličtiny. Som presvedčená, že najlepšie sa nasávajú vedomosti v praxi, a aj preto na konverzačných kurzoch a individuálkach večne vymýšľam rôzne scenáre a neustále s vami hovorím po anglicky. Neostávame len v triede, ale beháme kde nás napadne podľa toho, čo vás baví, či podľa prostredia, ktoré by mohlo byť pre vás inšpirujúce. Či už je to Medická záhrada, Kuchajda, alebo Staré mesto – zážitkov máme stovky a čo je hlavné – nasávate informácie a angličtinu bez toho, aby ste si to uvedomovali.

 

Prvá hodina v Medickej záhrade

Naša prvá hodina a.k.a Katy s Leou v Medickej záhrade

 

Aby ste sa utvrdili, či vám sadnem ako lektorka, môžete sa pozrieť na pár informácii o mne:

O Katy

Národnosťou Slovenka, srdcom pohodová Uruguajčanka, a za najlepšie miesto na žitie považujem Melbourne.

Milujem jedlo, dobrú hudbu, knihy, filmy, festivaly, cestovanie, more, slnko, psov, plávanie, kreslenie a zaujímavé konverzácie.

Skúsenosti

Vyštudovala som medzinárodné vzťahy a európske štúdia na fakulte sociálnych a ekonomických vied UK v Bratislave. Nadobudla som praktické skúsenosti z oblasti diplomacie na rôznych stážach na Slovensku a v zahraničí (predovšetkým Stála misia SR pri OSN New York).

Pôsobila som ako adminka, a neskôr ako koordinátorka v medzinárodnej korporácii IBM. Desať rokov som lektorkou anglického jazyka so zameraním na zlepšenie komunikačných schopností. Rok som učila angličtinu v Latinskej Amerike, a už neviem prestať. 🙂

 

 

Katy Martinčeková – zakladateľka a lektorka v Konverzuj.sk