Individuálne hodiny

v angličtine

Kto vás povedie?

Ahojte, volám sa Katy a budem vašou lektorkou angličtiny. Ukážem vám ako sa učiť a posúvať v angličtine. Dbám na individuálny prístup ku každému. Vďaka tomu budete postupne samostatnejší a budete vedieť na čo sa zamerať, čo a ako zlepšiť.

Ako to funguje?

Po úvodnej konzultácii zistíme ako budeme postupovať na základe vašich potrieb a očakávaní. Dostanete vypracovaný individuálny plán a podklady (linky na články, videá, podcasty.)

A potom?

 

A potom…

Naučíte sa myslieť a efektívne (príjemne, jasne a diplomaticky) komunikovať, a to tak, aby ste sa prestali báť hovoriť s cudzincami, užívali si proces učenia sa a nakoniec boli samostatní a sami sebou. 🙂

Z praxe:

Lea mala zlé skúsenosti s predchádzajúcimi učiteľmi a veľmi sa bála rozprávať. Vybrala som pre nás neutrálne prostredie Medickej záhrady, kde by sa necítila “ako v škole” a po pár dňoch sa rozhovorila. V súčasnosti už vedieme rovnocenný rozhovor a sústredíme sa na iné oblasti. 🙂

 

 

 

Venujeme sa témam, ktoré zaujímajú vás.

Pretože chcete vedieť viac, nasávate angličtinu prirodzene a rýchlo. A čo je najdôležitejšie – učíte sa angličtinu, ktorú využijete v skutočnom živote.

Z praxe:

Terka ide buducí rok študovať jógu do Indie, a preto sme začali s jóga hodinami. Pustili sme sa sa aj do ayurvedy a zdravého stravovania a spestrili si čas kreatívnymi chvílkami. Popri cvičení, čítaní a diskusiách si Terka rozšírila slovnú zásobu, rozhovorila sa a je pripravená vyraziť na cesty.

Najlepšie sa nasávajú vedomosti v praxi.

Preto neostávame len v triede, ale objavujeme rôzne zákutia Bratislavy. Či už je to Medická záhrada, Kuchajda, alebo Staré mesto – zážitkov máme stovky. A čo je hlavné – angličtina sa vám v reálnom prostredí dostáva pod kožu prirodzene.

Z praxe:

Matej je začiatočník, a tak je pre neho kľúčové dostávať vizuálne impulzy, ktoré si potom spojí so slovíčkami. Aj keď sme na Slovensku, učíme sa prirodzene v “anglickom prostredí”, ktoré vytváram tým, že si v praxi skúšame rôzne situácie. Od navigovania do Medickej záhrady, cez tvorbu máp, nakupovanie kníh v knihkupectve či v potravín v obchode. Zakaždým sa pritrafia nové nečakané udalosti a tak sa angličtina stáva zážitkovou.

Príďte zažiť angličtinu pre skutočný život aj vy. Teším sa na vás.

Pri tvorbe podkladov pre konverzačné kurzy vychádzam zo svojich pracovných a cestovateľských skúseností.

Vyskúšate si reagovať v angličtine na situácie, s ktorými sa bežne stretávate pri osobnom stretnutí či písomnom kontakte; budete konverzovať o aktuálnych témach a naučíte sa tak v angličtine myslieť prirodzene.

Katy Martinčeková

Zakladateľka a lektorka, Konverzuj.sk